O nas

Jesteśmy grupą entuzjastów nurkowania. Nurkujemy praktycznie w każdej wolnej chwili. Najczęściej można nas spotkać w kamieniołomach Śląska, w Krakowie, na jeziorach Pojezierza Wielkopolskiego, na Mazurach. Co roku organizujemy rodzinne wyjazdy do Chorwacji, podczas których oprócz nurkowania spędzamy wakacje również z osobami nienurkującymi.

Nasza pasja oraz  zamiłowanie do podróży pochłonęły nas do tego stopnia, że postanowiliśmy dzielić je z wszystkimi. W tym celu utworzyliśmy centrum nurkowe w którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami, umawiamy się na wspólne wyjazdy nurkowe, oraz opowiadamy o wyjazdach w których uczestniczyliśmy.

Naturalnie następnym krokiem było powołanie do życia szkoły nurkowania, w której uczymy wszystkich przyszłych adeptów nurkowania. Nasze szkolenia prowadzimy w systemie PADI - organizacji nurkowej zrzeszającej około 70% płetwonurków na całym świecie.

Standardy obowiązujące podczas szkoleń w tym systemie, na które składają się szkolenia na basenie, wykłady teoretyczne, oraz zajęcia na wodach otwartych powodują, że szkolenie jest bezpieczne, a ćwiczenia proste i łatwe do opanowania.

 

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach w naszej ofercie, subskrybuj newsletter.